Kreatywny plener ślubny, czyli oryginalne sesje ślubne

sesja ślubna, plener

Klasyczną sesję w studio fotograficznym Jedrak Photo coraz bardziej wypiera kreatywna i spontaniczna sesja plenerowa. Nie trzeba nawet nigdzie daleko wyjeżdżać, aby móc znaleźć piękny plener ślubny. W niemalże każdej miejscowości znajdzie się miejsce, gdzie możliwe będzie uwiecznienie miłości i radości zakochanych. Najważniejsza jest pomysłowość. Tak naprawdę to jest tak wiele pomysłów na zdjęcia w plenerze, ile fotografów i nowożeńców. Na co zatem postawić?

Kreatywny plener ślubny, czyli oryginalne sesje ślubne

Nie ma potrzeby opuszczania granic Polski, aby znaleźć piękne miejsca, które idealnie nadawać będą się jako plener ślubny. Na niezwykłe fotografie można zawsze liczyć, decydując się na plener roślinny – lasy, pola, łąki, ogrody, sady i wydmy to strzał w dziesiątkę. Podobnie zresztą jak plener wodny. Nie jest jednak powiedziane, że muszą to być zdjęcia wykonane na tle jeziora, rzeki czy wodospadu. Coraz częściej pary decydują się na zdjęcia pod wodą czy w wodzie. Jeszcze inną opcją jest sesja na statku, która może odbyć się podczas wyprawy statkiem, łódką skuterem wodnym czy żaglówką. Piękne zdjęcia można uzyskać również ze zwierzętami. Dużą popularnością cieszą się zdjęcia z końmi, a więc może warto rozważyć wizytę w stadninie?

Jeśli Młodej Parze zależy na sesji ślubnej na tle ciekawej architektury, to świetną opcją będzie plener ślubny w mieście. Duże pole do popisu mają szczególnie ci, którzy decydują się na sesję jesienią. Plener w złotych kolorach jesieni w parku to gwarancja niesamowitych wrażeń i pięknych widoków. Jeszcze innym pomysłem na sesję będzie wykorzystanie gadżetów w postaci balonów, kolorowych trampków, kaloszy, śmiesznych okularów, tabliczek z zabawnymi napisami, instrumentami, zdjęciami z dzieciństwa, kapeluszami itd. Jeśli chcemy nadać sesji ślubnej charakteru, można zdecydować się na ekstremalny plener ślubny – na gokartach, na dachu wieżowca, jazda terenowych samochodem, na stadionie piłkarskim, na snowboardzie, na nartach czy w psim zaprzęgu. Bardzo ciekawą opcją jest zdecydowanie się na sesję inspirowaną stylem z ubiegłych epok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *